KDO JSME, CO DĚLÁME A KDE NÁS NAJDETE?

Společnost Gass-Eko s.r.o. na trhu působí od roku 1991 a ve stávající podobě společnosti s ručením omezeným od roku 2003. Našimi hlavními hodnotami, kolem kterých je celá společnost vystavěná, jsou spokojený zákazník a kvalitně provedená práce.

Zabýváme se dodávkou a instalací moderních topných systémů, plynových kondenzačních kotlů, tepelných čerpadel, solárních systémů, komplexních dodávek systémů rozvodů, a to v rodinných a bytových domech, průmyslových areálech a stavbách občanské vybavenosti.

Najdete nás na adrese Ostravská 16a v Hlučíně kde kromě přátelského kolektivu, výborné kávy a příjemného prostoru k jednání najdete také vzorkovnu koupelen, maloobchod a velkoobchod s instalatérským materiálem a vybavení koupelen.

MOHLI JSTE NÁS POTKAT I NA VÝSTAVĚ INFOTHERMA

Od roku 2009 nás můžete každý rok můžete navštívit na výstavě Infotherma. Na této výstavě se každoročně setkávají přední výrobci, prodejci, montážní i servisní firmy a odborná veřejnost s cílem seznámit se s novinkami a směry, kam se ubírá moderní vytápění a stavby spojené s ekonomickým bydlením.

Každoročně na Infothermě vystavujeme tepelnou techniku ve spolupráci s partnery ze společností Viessmann, Ivar a Gienger. Od roku 2019 jsme se představovali ve dvou stáncích, kdy druhý z nich se zaměřil na divizi Tepelná čerpadla Hlučín (tchlucin.cz), která se, jak název napovídá, zabývá tepelnými čerpadly.

V roce 2021 bohužel vzhledem k epidemiologické situaci a nemožnosti se prezentovat na výstavě Infotherma reagujeme Jarní akcí na plynové kotle a tepelná čerpadla pro naše zákazníky, na kterou se můžete podívat zde: gasseko.cz.

gasseko_infotherma

reference naší společnosti

Perfektní práce! Montáž nového kotle nám nyní každou zimu šetří na nákladech. Děkujeme za skvělou práci Vašich techniků a perfektní servis, který nabízíte!
Petr Novotný
Děkuji technikům za profesionální přístup a kvalitu provedení. Konečně máme doma teplo. Jsme nad míru spokojeni s prací společnosti Gasseko, doporučujeme známým!
Dominik Kempný
Skvělá práce techniků, vše rychle připraveno, namontováno a bez problému předáno 🙂 Mnohokrát děkujeme za zlepšení kvality života v naší domácnosti.
Michal a Tereza Pastrňákovi
Oceňuji hlavně rychlé jednání a montáž kotle, díky Vám jsme nemuseli ani moc uklízet. Opravdu klobouk dolů před Vámi. Děkujeme Vám moc a přejeme mnoho úspěchů, rodina Hájková.
Marek Hájek
0
HOTOVÝCH ZAKÁZEK
0 %
SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
0
ZAMĚSTNANCŮ

Gass-eko s.r.o.
Ostravská 16a, 748 01 Hlučín
IČ: 26819970, DIČ: CZ26819970
e-mail: gasseko@gasseko.cz