moderní řešení vytápění

Nezávazné nacenění a návštěva našeho technika ZDARMA!

o podlahovém vytápění

Podlahové vytápění patří stále k progresivnějším způsobům ekonomicky úsporného a ekologicky šetrného vytápění objektů. Doporučujeme použití nízko energetických zdrojů tepla, jako např. tepelná čerpadla, solární kolektorové systémy či kondenzační kotle.

Velkou předností je ideálnější rozložení teplot v místnostech, což přispívá k lepšímu pocitu komfortu, k tomu všemu můžeme přičíst estetickou čistotu interiéru bez nežádoucích viditelných rozvodů tepelných zařízení.

Speciální systémová deska s odrazovou folií IVAR pro podlahové vytápění zajišťuje dokonalou fixaci PEX trubky. Odrazová folie zajišťuje optimální přenos tepla k podlaze.

Pomocí speciálního nářadí je docíleno jednoduché, rychlé a kvalitní montáže podlahového topení s perfektním výsledkem.

pokroková skladba trubky ivar pe-x

Kvalita kombinovaná s flexibilitou stojí za úspěchem kvalitních plastových trubek IVAR PE-X. Jedná se o vysokohustotní polyetylén s difuzní kyslíkovou bariérou. Trubky mají vysokou houževnatost a velmi dobrou tlakovou odolnost i při vysokých teplotách.

Vysoká odolnost proti korozi, tvorbě vápenných usazenin a chemická odolnost jsou dalšími faktory garantující bezpečnost, kvalitu a životnost!

Podlahové vytápění ivar cs

Společnost IVAR CS působí na trhu již několik let, proto víme, že při montáži podlahového vytápění u Vás doma používáme ty nejlepší materiály, které se u nás dají sehnat. 

poptejte si akční cenu

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Zde můžete vyplnit poptávkový formulář. Po odeslání formuláře se Vám ozveme do 48 hodin.