nabídka plynových kotlů

Plynové kondenzační kotle

Kondenzační plynové kotle Viessmann Vitodens 050-W a Viessmann Vitodens 111-W nevyužívají pouze teplo, které vzniká při spalování jako měřitelná teplota topných plynů (tepelná hodnota), ale dodatečně i obsah jeho vodní páry (výhřevnost). Kondenzační kotle jsou schopny odebrat teplo, které je obsažené ve spalinách a dodatečně ho přeměnit na výhřevné teplo a to využít.

Všechny plynové kondenzační kotle jsou navrženy k tomu, aby se k nim mohl připojit solární systém. Proč nedoplnit teplo z plynu ještě energií ze slunce, za kterou faktura nepřijde?  Spojením solárního systému a plynového kotle ušetříte za ohřev pitné vody. Tento systém vám dokáže ušetřit i polovinu výdajů za plyn.

Plynový kotel Viessmann

Chcete vyměnit starý kotel?

Výměnu starého a neefektivního topného kotle za energeticky úsporný kondenzační kotel lze provést celkem rychle. Ať již jde o nástěnné a maximálně kompaktní plynová tepelná zařízení nebo stacionární topné kotle s integrovaným solárním zásobníkem. Především majitelé rodinných, dvougeneračních a malých bytových domů najdou u společnosti Viessmann rychle vhodný kotel, který výkonem (až do 80 kW) a cenou vyhoví jakémukoliv nároku.

Vhodným řešením mohou být právě plynové kotle Vitodens 050-W a Vitodens 111-W. Spojte se s našimi specialisty a nechte si udělat cenovou nabídku na míru Vašim potřebám!

Vitodens 050-w

Nástěnný plynový kombinovaný kondenzační kotel s modulovaným sálavým válcovým hořákem MatriX, nerezovým tepelným výměníkem Inox-Radial a plně automatickou regulací spalování Lambda Pro (3,2 až 25 kW).

akční cena: 36 900,- Kč

doporučená cena: 50 250,- Kč

Vitodens 111-w

nástěnný plynový kondenzační kotel s integrovaným nerezovým 46 l zásobníkem, sálavým hořákem MatriX, nerezovým tepelným výměníkem Inox-Radial a plně automatickou regulací spalování Lambda Pro (3,2 až 25 kW)

Vitodens 111-W_plynový kotel

akční cena: 54 900,- Kč

doporučená cena: 75 410,- Kč

Plynové kotle Vitodens 050-W a Vitodens 111-W spotřebují méně energie, protože dodatečně využivá teplo ze spalin. Výsledek: účinnost až 98 %. Díky tomu dojde ke snížení vašich nákladů na vytápění a zároveň tím ulevíte životnímu prostředí. 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Zde můžete vyplnit poptávkový formulář. Po odeslání formuláře se Vám ozveme do 48 hodin.