akční nabídka - kotlíkové dotace

Příprava podkladů k dotaci ZDARMA!

plynové kondenzační kotle

Kondenzační plynové kotle Viessmann Vitodens 222-W nevyužívají pouze teplo, které vzniká při spalování jako měřitelná teplota topných plynů (tepelná hodnota), ale dodatečně i obsah jeho vodní páry (výhřevnost). Kondenzační kotle jsou schopny odebrat teplo, které je obsažené ve spalinách a dodatečně ho přeměnit na výhřevné teplo a to využít.

Všechny plynové kondenzační kotle jsou navrženy k tomu, aby se k nim mohl připojit solární systém. Proč nedoplnit teplo z plynu ještě energií ze slunce, za kterou faktura nepřijde?  Spojením solárního systému a plynového kotle ušetříte za ohřev pitné vody. Tento systém vám dokáže ušetřit i polovinu výdajů za plyn.

Plynový kotel Viessmann

chcete vyměnit starý kotel?

Výměnu starého a neefektivního topného kotle za energeticky úsporný kondenzační kotel lze provést celkem rychle. Ať již jde o nástěnné a maximálně kompaktní plynová tepelná zařízení nebo stacionární topné kotle s integrovaným solárním zásobníkem. Především majitelé rodinných, dvougeneračních a malých bytových domů najdou u společnosti Viessmann rychle vhodný kotel, který výkonem (až do 80 kW) a cenou vyhoví jakémukoliv nároku.

plynový kondenzační kotel

viessmann vitodens 222-w

Nová generace topných systémů. Vyšší účinnost, nižší emise, snadná obsluha. Orientovaný na budoucnost, s dlouhou životností a digitální regulací. Vitodens 222-W je dokonale připraven přijímat výzvy, jaké přináší budoucnost.

Vitodens 222-W_plynový kotel

PLYNOVÝ KOTEL S DOTACÍ 110 000 KČ

ZA 900 KČ

Plynové kondenzační kotle Vitodens 222-W mohou mít i vestavěný zásobník na teplou vodu. V případě nedostatku prostoru je ideální variantou nabíjecí zásobník vody. Ten vodu ohřívá průběžně a díky tomu je 46 l nabíjecí zásobník srovnatelný se 150 l externím zásobníkem. Zda zvolit plynový kotel s vestavěným nebo odděleným zásobníkem vody záleží na počtu členů domácnosti, koupelnových zvycích i prostoru, který můžete novému kotli poskytnout.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Zde můžete vyplnit poptávkový formulář. Po odeslání formuláře se Vám ozveme do 48 hodin.