rekonstrukce a kotlíková dotace

AKČNÍ NABÍDKA TEPELNÝCH ČERPADEL VITOCAL 100-A A VITOCAL 200-S

o tepelném čerpadlu

Tepelná čerpadla využívají teplo z venkovního prostředí. Jsou první volbou, pokud chceme dosáhnout úspory nákladů na vytápění a současně vyrábět teplo ekologicky. Tepelná čerpadla spotřebují pouze malý podíl elektřiny, poskytují nám nezávislost na fosilních palivech, aktivně přispívají ke snížení emisí CO2 a ochraně klimatu.

Splitová tepelná čerpadla Vitocal 100-A a Vitocal 200-S: cenově atraktivní zdroje energie při zachování vysoké kvality produktů Viessmann a vysoké účinnosti zařízení.

Tepelná čerpadla vzduch/voda mají sice o něco nižší účinnost než např. typ země/voda, přesto stejným ekologickým a levným způsobem využívají teplo obsažené v prostředí a zajišťují tak nízké náklady na vytápění budovy. 

Tepelné čerpadlo Viessmann

provoz tepelného čerpadla

Pro obzvláště tichý provozní chod jednotky je k dispozici nová patentovaná technologie, tzv. akustický design – Advanced Acoustic Design (AAD).
Vitocal 100-A a Vitocal 200-S jsou proto vhodné pro použití v oblastech s hustou zástavbou, jako jsou například sídliště s řadovými domy.

Pomocí regulace Vitotronic 200 je možno tepelné čerpadlo ovládat pomocí internetového rozhraní Vitoconnect (jako příslušenství) a zdarma na dálku také přes internet přes aplikaci ViCare na mobilním koncovém zařízení. Kromě toho je možná kombinace s centrální domácí vzduchotechnikou Vitovent.

nabídka tepelných čerpadel

Splitové tepelné čerpadlo vzduch/voda se skládá ze dvou oddělených jednotek: venkovní jednotka odebírá teplo z okolního vzduchu přes výparník pomocí chladiva, teplo je vedeno do kompresoru, kde se silně stlačí a zahřeje na teplotu potřebnou k vytápění. Potrubím je teplo vedeno do vnitřní jednotky a tam odevzdáno prostřednictvím kondenzátoru do topné soustavy.

vitoCAL 100-A

ekonomická varianta

Tepelné čerpadlo_100s

VITOCAL 200-S

oblíbená varianta

Tepelné čerpadlo_200s

POPTEJTE SI AKČNÍ CENU

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Zde můžete vyplnit poptávkový formulář. Po odeslání formuláře se Vám ozveme do 48 hodin.