o tepelném čerpadlu

Tepelná čerpadla využívají teplo z venkovního prostředí. Jsou první volbou, pokud chceme dosáhnout úspory nákladů na vytápění a současně vyrábět teplo ekologicky. Tepelná čerpadla spotřebují pouze malý podíl elektřiny, poskytují nám nezávislost na fosilních palivech, aktivně přispívají ke snížení emisí CO2 a ochraně klimatu.

Vitocal 222-S v monoblokovém provedení využívá ekologickým způsobem a cenově příznivě teplo obsažené ve venkovním vzduchu.

Tepelná čerpadla vzduch/voda mají sice o něco nižší účinnost než např. typ země/voda, přesto stejným ekologickým a levným způsobem využívají teplo obsažené v prostředí a zajišťují tak nízké náklady na vytápění budovy. 

Tepelné čerpadlo Viessmann

tepelné čerpadlo vitocal 222-s

Tepelné čerpadlo Vitocal 222-S v monoblokovém provedení využívá ekologicky a levně teplo obsažené ve venkovním vzduchu. Toto kompaktní zařízení disponuje 220 litrovým zásobníkovým ohřívačem vody. Nové venkovní jednotky v nadčasovém designu padnou hned do oka. Zařízení s jedním nebo dvěma ventilátory pochází z vlastního vývoje a výroby. Kromě mimořádně tichého provozu mají velmi dobré výkonové hodnoty a vynikající kvalitu zpracování a produktu – Made in Germany.

Tepelné čerpadlo

AKČNÍ CENA: od 205 032 kČ

včetně montáže a uvedení do provozu

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Zde můžete vyplnit poptávkový formulář. Po odeslání formuláře se Vám ozveme do 48 hodin.