Reference

V roce 2005 - 2008 provedla firma gass-eko s.r.o. kompletní instalace ústředního vytápění zdravotechniky a plynu ve 102 novostavbách a 63 rekonstrukcí rodinných domů převážně v regionu Moravskoslezského kraje. V letošním roce k 1.12. provedeno 86 novostaveb a 37 rekonstrukcí RD.

Firma už 10 let spolupracuje se společností RD Styl a.s., která se zabývá výstavbou rodinných domů na klíč. Pro tuto společnost jsme provedli 163 kompletních realizací (pouze předané domy bez rozpracovaných).


V současné době provádíme, pro společnost Techinvest a.s., kompletní instalace ÚT a ZTI na výstavbě Administrativní budovy s klubem na ulici Stodolní v Ostravě.

Dále uvádím některé významné realizace za poslední období:

V letošním roce provádíme pro společnost Tchas spol. s.r.o., kompletní instalace plynových kotlů na výstavbě bytových domů v Heřmanicích jedná se o komplex 132 bytů.


V letošním roce jsme dokončili pro společnost Techinvest a.s., kompletní instalace ÚT a ZTI na výstavbě bytového domu PODKOVA v Ostravě 1. Jedná se o 52 bytových jednotek s nadstandardním vybavením.