radiÁtorovÉ topenÍ

Desková otopná tělesa

Společnost Vogel & Noot je prestižní evropský výrobce otopných těles. Desková otopná tělesa společnosti Vogel & Noot spojují ty nejvyšší technické požadavky se skvělým designem.

Všechna desková otopná tělesa, která jsou dimenzována pro použití v nejrůznějších typech objektů, okouzlují svým brilantním designem a vynikajícími technickými vlastnostmi. Ploché asymetrické vedení topného kanálku uvnitř otopného tělesa umožňuje rychlou reakci regulace i při velmi nízkém obsahu vody. Zásluhou inteligentního systému zatékání je i při nízkých provozních teplotách dosaženo toho nejvyššího topného výkonu, což zajišťuje pocit tepelné pohody při velmi malé spotřebě energie. Všechny deskové systémy jsou vhodné pro jednotrubkový nebo dvoutrubkový provoz, tím se Vám naskytuje nekonečná řada možností připojení. Díky revoluční technologii středového připojení T6 můžete volit typ a velikost otopného tělesa dokonce až těsně před jeho montáží. Tím stanovuje společnost Vogel & Noot nová měřítka na evropském trhu s otopnými tělesy. Pro všechna otopná tělesa společnosti Vogel & Noot platí prodloužená záruční doba 10 let.

Všechna desková otopná tělesa od Vogel & Noot jsou z výroby přezkoušena. Takto Vám zaručujeme známku kvality, která zdaleka překračuje normu. Přesné svařování, vysoce hodnotná základní vrstva a následné elektrostatické nanášení finálního epoxidového laku poskytují optimální ochranu po mnoho let.


topeni

 

Koupelnová otopná tělesa

Společnost Vogel & Noot je renomovaný evropský výrobce značkových otopných těles. S koupelnovými otopnými tělesy Vogel & Noot je sledován cíl sloučit pocit tepelné pohody a ty nejvyšší technické požadavky s ušlechtilým designem. Inovativní konstrukce a prvotřídní technologie zaručují vysoký topný výkon a dlouholetý provoz nevyžadující údržbu.